Darmowa dostawa od 350 zł

 W DNIACH 14-18 NIE PRACUJEMY! INWENTARYZACJA

 

Wysyłka 48h 

Dostawa i płatności

W sklepie internetowym POPCOUTURE.PL dostępne są następujące sposoby płatności za zakupiony towar:

 

PRZEDPŁATA NA KONTO (płatności elektroniczne, karta płatnicza lub przelew bankowy)

W momencie złożenia zamówienia masz natychmiastową możliwość zapłaty za zamówienie na stronie sklepu poprzez płatności elektroniczne Dotpaypłatności PayPal, bądź też tradycyjny przelew bankowy.

Korzystając z dostępnych płatności w systemie  będziesz mógł wybrać opcję przelewu bankowego lub płatności kartą płatniczą, klikając na odpowiednią ikonę podczas ostatniego etapu składania zamówienia. Płatności elektroniczne Dotpay obsługują:

 

 

Alternatywnie, zamiast Dotpay wybrać możesz opcję płatności za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej PayPal (musisz posiadać konto PayPal - więcej na stronie https://www.paypal.com)

Jeśli pominąłeś obie powyższe opcje możesz później wpłacić pieniądze przelewem bankowym bezpośrednio na poniższy nr konta:

ING Bank Śląski: 88 1050 1490 1000 0092 3628 9402

POPCOUTURE, ul. Marii Konopnickiej 5/4, 48-385 Otmuchów

Koniecznie należy podać numer zamówienia w tytule przelewu - bez tego prawdopodobnie nie zrealizujemy zamówienia w terminie i czas realizacji znacznie sie wydłuży!

 

Koszt przy przedpłacie na konto wynosi odpowiednio:

  • Przesyłka kurierska InPOST Kurier - 13.50 zł

 

PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Płacisz przy odbiorze przesyłki - przedstawiciel firmy realizującej dostawę dostarcza paczkę do Twojego domu i odbiera od Ciebie pieniądze. Jeżeli z jakiegoś powodu nie masz możliwości odebrania paczki w domu to wówczas przedstawiciel zostawia awizo, abyś mógł odebrać przesyłkę w urzędzie pocztowym w ciągu 10 dni - ale im szybciej tym lepiej! (Jeśli w ciągu kilku dni od wysłania paczki nie ma awizo - prosimy pytać w urzędzie pocztowym o przesyłkę!)

 

Koszt przy odbiorze przesyłki wynosi odpowiednio:

  • Przesyłka kurierska InPOST Kurier - 16.50 zł

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl