Darmowa dostawa od 350 zł

 

Wysyłka do 48 godzin - aktualnie może być wydłużona o dodatkowe 24h!

Czas Realizacji Zamówienia
Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Twoich rąk w ciągu 48h po zakupie. Jednak w niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
 
Co wypływa na czas realizacji zamówienia?

Przede wszystkim wybrana forma płatności. Szybki przelew internetowy poprzez platformę płatności online skraca czas realizacji po naszej stronie do minimum. W przypadku płatności przelewem zwykłym, Twoje zamówienie jest wysyłane po dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto – co najczęściej wydłuża czas realizacji o 1 dzień roboczy*. Jeżeli chcesz szybko otrzymać swoje zamówienie POPCOUTURE.PL opłać zamówienie e-przelewem!
 
Co oznacza, podana przy produkcie, informacja „wysyłka w 48h” ?

48h to przybliżony maksymalny czas, który potrzebujemy na skompletowanie Twojego zamówienia i przekazanie zapakowanej paczki kurierowi. Mimo, że kompletowanie materiałów krawieckich to pracochłonne zajęcie, to bardzo często udaje się nam wysłać paczkę wcześniej, nawet w dniu złożenia zamówienia. Jednak w niektórych przypadkach oczekiwanie na Twoją przesyłkę może się wydłużyć.
 
Jak szybko kurier inPOST dostarcza paczki od POPCOUTURE.PL ?

W umowie inPOST deklaruje dostawę przesyłki w ciągu 72h, w rzeczywistości jednak 96% przesyłek doręczanych przez firmę kurierską inPOST dociera do adresatów w następnym dniu roboczym po wydaniu paczki z naszego magazynu.  
 
Jak szybko kurier DHL dostarcza paczki od POPCOUTURE.PL ?

W umowie DHL deklaruje dostawę przesyłki w ciągu 48h, w rzeczywistości jednak 97% przesyłek doręczanych przez firmę kurierską DHL dociera do adresatów w następnym dniu roboczym po wydaniu paczki z naszego magazynu.  

PAMIĘTAJ!
 
  • W okresach nadzwyczajnych, takich jak święta, trudne warunki drogowe bądź specjalne promocje POPCOUTURE.PL czas dostawy może się wydłużyć.

* dni robocze – od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawo wolnych od pracy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl